Hakkımızda

Hakkımızda

Hülya Butik,  19 Ocak 2016 tarihinde Instagram üzerinden faaliyet göstermeye başlamıştır. Home office olarak işletilen butik tamamen resmi ve yasaldır. Butiğin kurucusu Enez Küçükkaya  kendi tasarım ve tasarım ekibi ile , Facebook, İnstagram ve web sitesi üzerinden devam etmektedir.

Hülya Butik, kurulduğu günden bu yana her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Hülya Butik, İstanbul Tuzla'da bulunan mağazası ve Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım sistemiyle binlerce müşterisine kusursuz hizmet sunmaktadır.

İlk günden buyana kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımları ile sektördeki yerini koruyan Hülya Butik,  sizin sayenizde  hızla büyütmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için güvenilir ,kaliteli ve doğru fiyatla ürün sağlayan bir üretici olurken, çalışanlarımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı, geleceklerinden emin, sistemimizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli ürün üretip müşterilerimize her daim en iyi hizmet sunmak, sektördeki yerini her zaman koruyup öncü, yenilikçi ve daima ileri doğru bakmaktır.

canlı tv
inegöl mobilya